Vlaamse Jeugdherbergen zkt. nieuwe naam, denk je mee?

Laura

Hou je van avontuur, maar neem je bij deze winterse temperaturen liever vanuit je zetel deel aan een epische queeste? Goed nieuws, want wij hebben dé uitdaging voor jou, zonder dat je zelfs je huis hoeft te verlaten! Klaar? Tromgeroffel, alsjeblieft...

De definitie van jeugdherberg: een overnachtingsgelegenheid voor voornamelijk jongeren op vakantie of doorreis. Maar onze Vlaamse Jeugdherbergen zijn zoveel meer dan dat. Daarom zijn we op een grootse zoektocht naar een fonkelnieuwe, verbijsterend fantastische naam voor onze jeugdherbergen, en we hebben het volste vertrouwen dat jouw geniale brein de perfecte naam kan bedenken.

Daag je creatieve zelf uit en bedenk 3 geweldige namen voor Vlaamse Jeugdherbergen!

Waar je de inspiratie ook haalt, hoe zot je het ook bedenkt, laat je gerust volledig gaan. Surf naar onze website en vul er jouw meest creatieve ideeën in. Deelnemen kan van 18 december 2023 tot en met 18 januari 2024.

Vul hier je 3 namen in!


Win 1 jaar gratis verblijf met 2

Maar wat verdien jij hier mee? Wel, als jouw geniale brein de naam bedenkt die onze harten verovert, win je een jaar lang GRATIS verblijven voor twee in onze jeugdherbergen! Ja, je hebt het goed gelezen: gratis avonturen, heerlijke ontspannen of uitdagende uitjes, en dat allemaal zonder zelf je overnachtingen te moeten betalen. Fantastisch, toch?!


Denk je mee?

Dus, klaar om jouw stempel op onze jeugdherbergen te drukken? Laat die creatieve sappen stromen en wie weet slaap jij binnenkort wel een jaar lang gratis bij ons!

Denk je mee? 

Veel zoekplezier en fingers crossed!